OPĆINA VELIKA PISANICA

Velika Pisanica District
Osvježeno: 28.11.2023.
Zadnje vijesti

Obitelj na more, a pas na ulicu?!

Velika Pisanica

NEKA UDOMLJAVANJE BUDE TVOJE NAJVEĆE ŽIVOTNO DJELO
objava_za_medije_Udomljavanje_-_tvoje_najvece_zivotno_djelo.doc

Psi iz kampanje „Obitelj na more, a pas na ulicu?!”: Čupavi, Vili, Danelly
vizuali_Zdenka_Kovacicek-psi_iz_Dumovca_i_Noine_Arke_za_udomljavanje.docx

DEZINSEKCIJA KOMARACA 30. LIPNJA 2021.

Velika Pisanica

Škarda-sanitarna zaštita d.o.o. Čazma vršit će larvicidno i adulticidno tretiranje komaraca na području Općine Velika Pisanica dana 30. lipnja 2021. u jutarnjim satima. Tretiranje će se provoditi sa zemlje sa aparatima mobil-star i swinfog, te insekticidnim sredstvima III skupine na bazi permetrina i temefosa. Insekticidna sredstva koja se koriste prilikom dezinsekcije komaraca imaju brzo početno djelovanje i dugo rezidualno djelovanje, što u konačnici rezultira smanjenjem populacije…

Sakupljanje ambalaže sredstava za zaštitu bilja 2021

Velika Pisanica

MREŽA SAKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN 2021. godina
Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, Albaugh TKI (Pinus Agro), BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm,…

MOGUĆNOST CIJEPLJENJA PROTIV COVID 19

Velika Pisanica

Bjelovarsko bilogorska županija u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo  Bjelovarsko-bilogorske županije omogućila je da se provede cijepljenje mještana svih općina naše županije koji možda nisu mogli  zbog udaljenosti ambulante ili drugih razloga obaviti cijepljenje protiv COVID 19. Sada je  cijepljenje omogućeno putem COVID – BUSA  kao još jedan  način da se dosegne što veća procijepljenost stanovništva naše županije.
Obavještavamo Vas da će se…

Uskoro kreće podjela posuda za odvojeno prikupljanje otpada

Velika Pisanica

Zahvaljujući uspješnoj projekta „Nabava spremnika za odvojeno prikupljanje komunalnog otpada“ koji je još 2018. godine raspisao Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, Općina Velika Pisanica nabavila je i postavila spremnike za staklo na tri lokacije: dvorište Općine, Društveni dom Babinac i Društveni dom Ribnjačka. U sklopu navedenog projekta od strane dobavljača isporučeno je i 446 posuda za otpadnu plastiku (žute kante) te 446 posuda za otpadni papir i karton (plave…

Stranica 1 od 3 |  1 2 3 >
FOTO GALERIJA
Velika Pisanica Velika Pisanica Velika Pisanica Velika Pisanica Velika Pisanica Velika Pisanica

VIRTUALNA ŠETNJA
VIRTUALNA ŠETNJA - Velika Pisanica

PROMO VIDEO
PROMO VIDEO - Velika Pisanica
Velika Pisanica - UDOMLJAVANJE ŽIVOTINJA

SERVISNE INFORMACIJE I OBJAVE

KALENDAR
N P U S Č P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
KARTA VELIKE PISANICE
Velika Pisanica

ZANIMLJIVOSTI
Velika PisanicaNaselje Velika Pisanica duga je cak 13 km, te se time smatra jedno od najdužih ako ne i najduže selo u Hrvatskoj.

Velika Pisanica - Edo MurtićU Velikoj Pisanici je 4. svibnja 1921. godine rođen proslavljeni svjetski slikar, grafičar i scenograf Edo Murtić.

Branko KreštanHrvatski pjesnik Branko Kreštan rođen je 13. kolovoza 1944. u Velikoj Pisanici gdje je i završio osnovnu školu. Kao učitelj radio je u Novoj Pisanici.

U Velikoj Pisanici rođen Željko Vidaković - poznati rukometašU Velikoj je Pisanici 21. kolovoza 1954. rođen Željko Vidaković - hrvatski rukometaš. Rukomet je počeo igrati u rukometnom klubu “Partizan” Bjelovar 1964.

VIDI WEB TOP 100 - 2012

ZADNJE VIJESTI

AKTUALNO

NATJEČAJI

POTPORE I SUBVENCIJE

NEVLADINE UDRUGE

TURISTIČKA PONUDA

Pisanička Eko Etno Staza
PODUZETNIČKI PARK